NAŠE ÚSPĚCHY

CZECH OPEN v Ústí nad Labem 17.6.2017

V sobotu 17.6.2017 jsme se zúčastnili CZECH OPEN v Ústí nad Labem. Byl to náš první velký závod v kategorii 1:8 ic a velice se podařil. Pravda je taková že se jelo na astroturfu a to je náš oblíbený povrch, který je velice šetrný k modelům a hlavně celý den jedete na stejné dráze (bez výtluků).
V kvalifikacích jsme řešili pár drobných problémů, ale potom už náš nový SERPENT osazený motorem ARGUS byl velice rychlý.
V semifinále "A" jsme startovali z 3 místa i tak jsme dojeli. Do finále nám zbylo 4 místo na startovním roštu, které jsme vylepšili na krásné 2 místo. Do finále nastoupilo pět aut obutých na pneumatikách VR Tyres.
Velká gratulace našemu pilotovi Ivovi Viktorinovi jun.

open

2.Noční závod v Potštejně 3.6.2017

Tak to máme úspěšně za sebou, v sobotu 3.6. 2017 jsme odjeli 2.Noční závod v Potštejně.
Počasí nám přálo a na páteční trénink přijela slušná partička. A tak jsme ogrilovali nějaké maso, vypili trochu piva a pustili se do nočního tréninku. Trénovali jsme poctivě do 12:30.
V sobotu jsme se sešli v 10:00 a kolotoč seřizování, nastavování a jiného šroubování pokračoval. S přibývajícím časem se začali sjíždět zbylí závodníci a oddávali se trénování na potštejnské dráze. Začátek závodu se nám trochu posunul asi o půl hodinky na 18:30. Pravidla se nastavila na 2 čtyřminutové měřené tréninky a 5 sedmiminutových finálových jízd. Jelikož přibyly dvě skupiny rallycrossu, tak se nám časový harmonogram trošku naboural a byli jsme nuceni jedno finále ubrat. Závody skončily v 1:00 a vyhlášení proběhlo v 1:15.
Celá akce se nesla v přátelské atmosféře a už se těšíme na další noční závod, který se bude konat druhý zářijový víkend, tj. 9.9. 2017.

noční

OPEN CHALLENGE PRAHA 15.1.2017

IV. OPEN CHALLENGE PRAHA 15.1.2017

V neděli 15.1.2017 jsme se zúčastnili Open Challenge Praha. Vcelku tradičně jsme viděli na stupních vítězů jezdce s obutím VR Tyres. Jmenovitě Buggy 4WD 2.místo Petr Tomášek jun. 3. místo Fanda Kalenda. Buggy 2WD 3. místo Jirka Beneš.
Junioři buggy 4WD 1. Petr Tomášek jun., 2. Fanda Kalenda, 3. Ivo Viktorin jun., 4. Patrik Tomášek jun. SCT 2WD 1. Fanda Kalenda, 2. Michal Binder, 3. Ivo Viktorin. SCT 4WD 1.Jan Petr, 2.Michal Binder, 3. Radek Čihák.

ocg 1

2. OPEN CHALLENGE PRAHA 13.11.2016

Nedělní závody v Praze přinesly další úspěchy pro VR Tyres. Kategorie 1:8 třetí místo Petr Tomášek jun., čtvrtý Marek Střihavka a pátý Jan Petr.
Kategorie SCT 2WD první místo Marek Střihavka-VR Tyres, SCT 4WD druhé místo Michal Binder, třetí Jan Petr-VR Tyres,
Buggy 4WD druhé místo Fanda Kalenda-VR Tyres, Buggy 2WD třetí místo Felix Uhyrek-VR Tyres.
V každé kategorii bedna - skvělé.

15039491_656161047888358_5277160763782880580_o_115094229_656161354554994_8895933088434015686_n

OPEN CHALLENGE PRAHA

V neděli 16.10.2016 se odjel první OPEN CHALLENGE PRAHA, kde naše pneumatiky byly opět vidět na předních místech ve všech kategoriích. Největší radost nám udělal Marek Střihavka v kategorii buggy 1:8, který po velkém boji zvítězil právě na nových barevných pneumatikách VR.
Ještě by stálo za zmínku čtvrté místo celkově a první v juniorech v kategorii buggy 4WD v podání Ivo Viktorina ml., na první závod v hale s buggy 1:10 slušný výkon, gratulujeme.

Beze jména

1. noční závod

Tak první noční závod máme zdárně za sebou. Máme velkou radost, že se sešlo přes čtyřicet modelů a všichni majitelé odjížděli sice unaveni, ale spokojeni.
Závod byl velice náročný co se týče podmínek, které se měnily rozjížďku od rozjížďky. Kvalifikace jsme odjeli za světla. Než začaly finálové jízdy byla připravena tombola, ve které si regulátor 120A odvezl Jirka Beneš, lampičku Ivo Viktorin jun. a stojánek pod model Radek Čihák. Pak už si každý šel vybrat nějakou maličkost (ložiska, lexan barvy, lepidla, lexan křídla, vložky do gum, gumy a podobně).
  Finálovky se jely už za úplné tmy. Někteří borci měli problémy vidět svůj model a tak mezi jízdami probíhaly úpravy a všelijaké vylepšení. I když o výsledky v tomto závodě úplně nešlo, tak závod dopadl takto: Buggy 1:8 vítěz Marek Střihavka, 2. Jirka Beneš, 3. Ivo Viktorin jun. první a třetí pneu VR. Buggy 1:14 vítěz Marek Střihavka, 2. Pepa Jílek, 3. Jirka Cöger - všichni pneu VR. Buggy 1:10 2WD vítěz Marek Schiller, 2. David Křižák, 3. Radim Kolek - všichni pneu VR. Buggy 1:10 4WD vítěz Marek Schiller, 2. Petr Tomášek jun., 3. David Křižák - všichni VR Tyres.
Všem děkujeme za účast a pohodový večer.

14249824_620328108138319_1991874658791828829_o

FANNY CARS

V pátek 19.8.jsme se synem vyrazili do Ústí nad Labem na sobotní závody FANNY CARS. Počasí vyšlo parádně, i přes ranní lehké mrholení dráha brzo oschla a druhá runda se jela na suchu. V elektrách buggy 1:8 došlo k neuvěřitelné shodě, kdy první tři borci měli stejně bodů, a tak rozhodoval nejlepší nájezd. Vyhrál Petr Tomášek sen. ( truggy ), před svým synem Petrem a třetí místo obsadil Ivo Viktorin jun. Všichni pneu VR Tyres.

Spalováky vyhrál Ivo Viktorin sen. před Vaškem Turkem a Petrem Tomáškem jun. První a třetí místo pneu VR Tyres.